Styrelsen

Ordförande
Jan Synnersten
Telefon : 070-9814680
E-post: j.s@quicknet.se

Ledamot, Vice Ordförande
Malin Billberg
E-post: malin@tphsweden.se

Kassör
Lisen Orgla Nyström
E-post: lisen@orgla.se

Ledamot
Anna Fagerlund
E-post: anna.jonsson.81@gmail.com

Ledamot
Jeanette Jussila
E-post: jjhorseconnection@outlook.com

Ledamot
Lotta Wisén
E-post: wisenlotta@gmail.com

Ledamot
Niclas Johansson
E-post:niclas.johansson@nynastak.se

 

Suppleant
Annika Swedbjer/Tävlingskommitté
E-post: annika@swedbjerrevision.se

Suppleant
Elin Bergenholtz
E-post: elin.bergenholtz@live.se

Suppleant
Sven-Åke Andersson
E-post: sven.grane@gmail.com

Suppleant
Helena Strand
E-post: helena.strand@kompetenslaget.se

 

Revisor
Börje Larsson, Nykvarn

Valberedning

Björn Deborg, Felix Larsson

Vill du vara sponsor?

Du kan supporta reining-sporten genom att sponsra NRHA Sweden och synas på våra

tävlingar,  hemsidan och på våra sociala medier.  Kontakta Jan Synnersten för mer

information på e-post: j.s@quicknet.se